دوره جامع شیمی کنکور ( ویژه کنکور 1404 ) - گروه نیمه خصوصی

دوره تدریس و حل تست شیمی کنکور - ویژه کنکور 1404

معرفی دوره VIP شیمی کنکور

 

در دوره های شیمی کنکور موسسه شیمیا ، تمام مطالب درسی شیمی دهم ، یازدهم و دوازدهم توسط استاد محمد رضایی به صورت جامع و موضوعی از پایه آموزش داده می شود. به طوری که در هر مبحث پیش نیازهای آن به طور کامل تدریس و بررسی شده است . 

همچنین در هر مبحث علاوه بر حل تست های بسیار زیاد و آموزشی ، جلسات فوق العاده حل تست برگزار شده و تست های تکمیلی و مروری و سطح بالاتر بررسی می شود تا به طور کامل بر مبحث تدریس شده مسلط شوید.

تفاوت کلاس های ما با سایر کلاس های آنلاین ، تعاملی بودن کلاس و ارتباط و پرسش و پاسخ در همان جلسه می باشد که دقیقا مانند کلاس حضوری ، دانش آموز در کلاس مشارکت دارد و علاوه بر این هر دانش آموز در هر روز و هر ساعتی می تواند اشکالات درسی خود را از تیم پشتیبانی استاد محمد رضایی ، به صورت خصوصی بپرسد و پاسخ خود را دریافت کند .

در دوره های کنکور شیمی موسسه شیمیا ، علاوه بر تدریس مفهومی وتستی مطالب شیمی کنکور ، شیمی دوازدهم به صورت تشریحی هم تدریس می شود تا دانش آموز برای امتحان نهایی آماده بوده و بهترین نتیجه را بگیرد . 

در دوره های VIP ، به علت تعداد کمتر نفرات حاضر در کلاس ، رفع اشکال و حل تست با فرصت بیشتر و تعداد جلسات فوق العاده بیشتر ، توسط استاد رضایی انجام می شود . شرکت در این دوره همزمان به صورت حضوری و آنلاین برای داوطلبان امکان پذیر است و افراد شرکت کننده به صورت آنلاین می توانند هم زمان مانند دانش آموزان حضوری سوالات خود را بپرسند و در کلاس شرکت فغال داشته باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال ، با شماره های موسسه شیمیا ، 09120332422 و 07136290210 می توانید تماس بگیرید تا پشتیبان های ما به طور کامل شما را راهنمایی کنند.


 

 

درباره استاد

img
محمد رضایی
  • (5)

استاد محمد رضایی ، دانش آموخته کارشناسی رشته شیمی محض از دانشگاه صنعتی اصفهان و کارشناسی ارشد رشته ش ...

امتیاز داوطلبان به این دوره

5
مجموع امتیاز
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Reviews (01)

نوشتن نظر

Select Rating:

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد