img

محمد رضایی

مدرس شیمی

درباره استاد:

استاد محمد رضایی ، دانش آموخته کارشناسی رشته شیمی محض از دانشگاه صنعتی اصفهان و کارشناسی ارشد رشته شیمی معدنی از دانشگاه سراسری شیراز ، با رتبه کنکور سراسری 540 در منطقه 1 می باشد .

 

ایشان فعالیت خود را به عنوان مدرس شیمی دبیرستان و کنکور از سال 1383 آغاز نموده و در طی 20 سال فعالیت مسمتمر ، نتایج فوق العاده و درخشانی را در تدریس این درس کسب نموده اند و دانش آموزان ایشان با کسب نمرات و درصدهای بسیار بالا در امتحانات و کنکور سراسری ، موجب افتخار خود و سایرین گردیده اند . 


سبک تدریس منحصر به فرد و ترکیبی ، بیان مطالب از پایه و به صورت صفر تا صد ، حل سوالات و تست های زیاد در هر موضوع ، توضیح مطالب دشوار به ساده ترین و قابل فهم ترین شیوه ممکن ، جزوات کامل که دانش آموز را از هر منبع دیگر حتی کتاب درسی بی نیاز می کند ، رفع اشکال دانش آموزان با صبر و حوصله زیاد ، پیگیری مداوم ایشان و تیم پشتیبانی شیمیا برای هر دانش آموز و ... را می توان از برجسته ترین نقاط قوت تدریس ایشان به گواهی دانش آموزانشان دانست .


ایشان سابقه تدریس در برترین مدارس و آموزشگاه های شیراز ، اصفهان ، تهران ، بوشهر و ... و طراحی سوالات آزمون های آزمایشی مختلف را دارند و کسب درصدهای بالا در درس شیمی توسط دانش آموزان ایشان به عنوان نمونه خانم زهرا مرحمتی رتبه 8 منطقه 1 کنکور تجربی سال 1398 با درصد شیمی 92 و دیگر عزیزانی که همواره بالاترین درصدهای شیمی کشور را داشته اند ، مهر تاییدی بر تسلط و حرفه ای بودن در امر تدریس شیمی دبیرستان و کنکور ایشان می باشد. 


استاد محمد رضایی با تاسیس موسسه شیمیا ، اولین آموزشگاه تخصصی تدریس شیمی دبیرستان و کنکور را تاسیس نموده و از سال 1399 ، علاوه بر کلاس های حضوری ، به صورت آنلاین در خدمت تمام دانش آموزان کشور می باشند.


برای مشاهده تدریس ایشان ، علاوه بر امکان شرکت به صورت یک جلسه رایگان در کلاس های آنلاین ، می توانید از طریق همین صفحه یا قسمت ویدیوهای رایگان سایت ، موضوع مورد نظر خود را مشاهده بفرمایید .

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد