img

خانم نازنین زرگوش

مشاور و برنامه ریز تحصیلی

درباره استاد:

مهندس نازنین زرگوش دانش آموخته کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه شیراز می باشد . ایشان با 14 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و انتخاب رشته ، به حتم یکی از برترین مشاورین کشور می باشند و نتایج درخشان و رضایت دانش آموزان ایشان و کسب رتبه های برتر ، تاییدی بر این موضوع می باشد . 

ایشان فعالیت خود را به صورت حضوری در شیراز و اهواز و به صورت آنلاین و غیر حضوری برای دانش آموزان از تمام کشور از سال 1390 آغاز نموده اند و از سال 1401 ، موسسه شیمیا این افتخار را دارد که به عنوان مشاور این موسسه ، در خدمت ایشان باشد . 

برنامه ریزی دقیق و حرفه ای برای دانش آموزان هر سه رشته تجربی و ریاضی و انسانی ، تسلط کامل بر موضوعات درسی و زمان بندی برنامه دانش آموز ، مشاوره فردی و برنامه اختصاصی  برای هر دانش آموز توسط خود ایشان ، آزمون های منظم شخصی سازی شده برای هر داوطلب ، پاسخگویی به تمام سوالات و مشکلات دانش آموزان ، پیگیری مداوم وضعیت درسی هر دانش آموز توسط ایشان و تیم پشتیبانی قوی و حرفه ای ، مشاوره فردی و روانشناختی برای هر داوطلب ، آموزش تکنینک های مطالعه و تست زنی و آزمون دادن ، برنامه تخصصی و حرفه ای برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم ، انتخاب رشته حرفه ای و تخصصی و ... را می توان از برترین نقاط قوت ایشان در این حرفه دانست .

دوره های استاد

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد