دوره حضوری تدریس کامل شیمی پایه دهم

دوره تدریس کامل شیمی پایه دهم همراه با حل تست و سوالات تشریحی

معرفی دوره شیمی پایه دهم

 

در کلاس های شیمی پایه دهم موسسه شیمیا ، علاوه بر تدریس جامع و کامل و دقیق تمام مطالب کتاب شیمی دهم ، مطالب مرتبط با شیمی دهم نیز به طور کامل تدریس و مرور می شود. 

در این کلاس ها ، علاوه بر تدریس تشریحی مطالب کتاب به صورت دقیق و حل نمونه سوالات تشریحی جهت آمادگی امتحان های مدرسه و نهایی ، مطالب شیمی دهم به صورت تستی نیز تدریس و بررسی می شود تا دانش آموز جهت شرکت در آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری هم آمادگی لازم را کسب کند. 

همچنین در این کلاس ها ، علاوه بر رفع اشکال توسط استاد در هرجلسه و پرسش و پاسخ در کلاس و تعامل دانش آموز  ، برای هر دانش آموز رفع اشکال خصوصی و اختصاصی در نظر گرفته شده است که می تواند در هر روز و هر ساعت ، اشکالات درسی خود را از تیم پشتیبانی بپرسد و پاسخ خود را دریافت کند . 

در دوره های شیمی پایه دهم ، مطالب درسی پس از تمام شدن ، دوباره از ابتدا با حل نمونه سوالات تشریحی مرور می شود تا دانش آموز برای امتحانات پایان سال ، آمادگی و تسلط کامل را داشته باشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال ، با شماره های موسسه شیمیا ، 09120332422 و 07136290210 می توانید تماس بگیرید تا پشتیبان های ما به طور کامل شما را راهنمایی کنند. 

درباره استاد

img
محمد رضایی
  • (5)

استاد محمد رضایی ، دانش آموخته کارشناسی رشته شیمی محض از دانشگاه صنعتی اصفهان و کارشناسی ارشد رشته ش ...

امتیاز داوطلبان به این دوره

5
مجموع امتیاز
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Reviews (01)

نوشتن نظر

Select Rating:

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد